معرفی و اهداف

شرکت کشت و صنعت کیان از پيشرفته ترين و مجهزترين مراکز صنعتی توليد قارچ تازه در کشور می باشد. این مجموعه افتخار دارد که جزو اولین تولیدکنندگان قارچ به صورت بلنچینگ و اسلایس شده است که توانسته به نیاز جامعه پاسخ دهد.

بلنچینگ:

قارچ بلنچ شده قارچی است که فرآیند بلانچینگ را طی کرده و آماده برای استفاده در انواع کنسرو ها و محصولات پروتئینی میباشد از قارچ بلنچ در کنسروهای لوبیا و قارچ، غذاهای آماده و نیمه‎آماده و محصولات پروتئینی نظیر ژامبون، سوسیس و… استفاده می‎شود.
هم اکنون قارچ بلنچ با گریدهای کیفی مختلف بصورت قارچ بلنچ کامل و قارچ بلنچ اسلایس‎شده در بسته‌بندی ها و سایزهای متخلف حسب نیازهای مشتریان در واحد تولیدی کیان تولید شده و به مشتریان محترم تولیدکننده محصولات کنسروی، پروتئینی و رستورانها فروخته می‌شود.

فرآوری قارچ:

قارچ دکمه ای به سه درجه تقسیم بندی می شود:

  • قارچ های دکمه ای کوچک
  • قارچ های دارای غشا
  • قارچ های بالغ دارای کلاهک باز

قارچ های دکمه ای کوچک و قارچ های دارای غشا را می توان به صورت تازه فروخت ولی قارچ های دارای کلاهک باز را معمولاً به صورت کنسرو شده در می آورند. معمولاً برداشت قارچ های کوچک نیاز به هزینه ی بیشتری هم دارد و گران تر هم به فروش می رسد در حالی که قارچ های بزرگ تر نیاز به زمان کمی برای برداشت دارند و هزینه ی کمتری هم دارند.

مشاوره و راه اندازی :

شرکت کشت و صنعت کیان با بهره گیری از کارشناسان متخصص در زمینه مشاوره، تجهیز و راه اندازی سالن های قارچ در کشور و حتی خارج از کشور گام های بلندی را برداشته است و تلاش دارد دانش خود را در اختیار علاقه مندان به پرورش قارچ قرار دهد.

از ابتدای تصمیم گیری تا فروش محصولات با شما هستیم!

مدیر شرکت کشت و صنعت کیان

فرامرز حفار
فرامرز حفارمدیرعامل
فرامرز حفار متولد 18 مهر 1369 در مشهد است. وی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی جوانان متخصص را گرد هم آورد تا با ورود به عرصه عمل و تولید، گامی در جهت تحقق فرمایشات رهبری بردارد.